חדשותהופכים את זכויות האדם למציאות עולמית

ארבע ועידות מאחדות מדינות למען מטרה אחת

ועידות איזוריות על זכויות האדם נערכו בארבע מדינות, כולל בוושינגטון די-סי, ארה"ב (למעלה), בטייוואן (למטה משמאל) ובנפאל (למטה מימין).

בני נוער מכל העולם התכנסו לארבע ועידות איזוריות של YHRI כדי להיות מעורבים בפעילות ובשיתוף פעולה בנושא זכויות האדם.

לפי הנוהג המסורתי של סיורי החינוך העולמיים השנתיים של YHRI, ועידות איזוריות בנושא זכויות האדם נערכו בארבע מדינות – כולן עם המטרה לערב ולחנך בני נוער על זכויות האדם באיזורים השונים שבהם נערכו הוועידות.

זה התחיל עם הוועידה האיזורית השנתית ה-7 של דרום אסיה על זכויות האדם שהתקיימה בקטמנדו, נפאל. הוועידה הפגישה משתתפים מבנגלדש, הודו, פקיסטן, אינדונזיה ווייטנאם. ביום הפתיחה הדוברים כללו חבר בוועידה הלאומית לזכויות האדם בנפאל ואת סגן יושב-ראש מועצת הנוער הלאומית. שבע רשתות מדיה היו נוכחות בטקס החניכה, ונערך דיון של פאנל על שחרור "כוחם של בני הנוער בדרום אסיה למען שלום וזכויות האדם".

הנציב המחוזי של תנועת הצופים בנפאל כינס צופים צעירים, ריינג'רס ומנהיגי צופים לשוחח על תחומי האחריות שלהם במונחים של זכויות האדם. אתרי המורשת העולמיים העשירים של יונסק"ו בנפאל זכו לתהילה תחת המוטו של סעיף 27 ב-UDHR, שכולל את הזכות לשוני תרבותי.

הוועידה השנייה היתה הוועידה האיזורית של אסיה והאוקיאנוס השקט בת שלושת הימים שנערכה בטייוואן, עם נציגי נוער מאוסטרליה, בנגלדש, הודו, מלזיה, נפאל, פרגוואי, סרי לנקה, ארה"ב, וייטנאם, וכמובן, טייוואן. הדוברים כללו פקידי ממשל, מחנכים ומנהיגים קהילתיים. הנושא של מניעת בריונות קיבל קדימות בסדר היום עם דיונים נמרצים שהתמקדו בתפקיד החינוך לזכויות האדם כאמצעי מנע מוכח.

לאחר מכן היתה הוועידה השנתית ה-5 של אמריקה הלטינית במקסיקו, שאירחה ממשלת טלקסקלה בארמון המחוקקים של המדינה – שם האולם היה מלא עד אפס מקום. השתתפו פקידי ממשל, מנהיגים קהילתיים, ארגונים לא ממשלתיים וחברים באגודות אזרחיות, לרבות נציגי נוער מארגנטינה, קוסטה ריקה, גואטמלה, פרו, אורוגוואי ונציגים מ-27 מדינות במקסיקו. הדוברים כללו את נשיא נציבות זכויות האדם בקונגרס טלקסקלה ואת הדירקטור של מכון טלקסקלה לבני נוער שייצג את מושל המדינה. כהוקרה מיוחדת על עבודתה, משרד המושל של טלקסקלה הגיש לד"ר מרי שאטלוורת', נשיאת YHRI, מטה מגולף בעבודת יד של צ'יף אצטקי.

ועידות איזוריות על זכויות האדם נערכו בארבע מדינות – כולן עם המטרה לערב ולחנך בני נוער על זכויות האדם.

ביום השני, נערך בקולנוע הגנים הבוטניים אירוע שבו הנציגים הצעירים הציגו את עבודתם על זכויות האדם וחלקו זה עם זה פעולות מוצלחות.

ובחזרה בארה"ב, היתה הוועידה הלאומית של ארה"ב על זכויות האדם בת שלושה ימים בגבעת הקפיטול, שכללה את הענקת הפרס הנשיאותי היוקרתי על שירות התנדבותי. מכתבי הוקרה, תעודות ואיחולים הגיעו מפקידים בכירים ברחבי ארה"ב.

המשרד לעניינים לאומיים של ארגון ה-Scientology ערך אירוע שהתמקד בסוגיה של סחר בבני אדם, ובעקבותיו היו פגישות עם 47 בכירים מבית המחוקקים בגבעת הקפיטול. האירועים הגיעו לשיאם בגרנד פינאלה של מופע פסטיבל פריחת הדובדבן למען זכויות האדם במוֹל הלאומי (השדרה המרכזית של העיר).איך אתה יכול לעזור

הצטרף לתנועה הבינלאומית לזכויות האדם בכך שתהפוך לחבר ב-'מאוחדים למען זכויות האדם'. UHR מסייע לאינדיבידואלים, למחנכים, לארגונים ולגופים ממשלתיים בכל רחבי העולם להגביר את המודעות ל-׳הכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם׳.

הורד
הורד