פרטים על ערכת הלימוד
'הפחת חיים בזכויות האדם'


ערכת הלימוד 'הפחת חיים בזכויות האדם' זמינה ללא תשלום למורים, למרצים ולמחנכים אחרים.

ערכת הלימוד כוללת מדריך, עזרי לימוד אור-קוליים וחוברות כמפורט להלן:

המדריך למחנך 'הפחת חיים בזכויות האדם'

המדריך למחנך הוא חוברת הדרכה מפורטת לצורך יישום תוכנית לימודים בנושא זכויות האדם. הוא כולל מערכי שיעור, היסטוריה קצרה של נושא זכויות האדם, את הטקסט המלא של ההכרזה העולמית לזכויות האדם, רעיונות לפעילויות ומילון מונחים. כמו כן, נכללים בו מסמכים בנוגע לזכויות האדם, רשימת ארגוני זכויות האדם ודו"חות בנושא זכויות האדם.

סרט תיעודי 'הסיפור של זכויות האדם'

סרט חזק ומשכנע זה מציג את זכויות האדם דרך ההיסטוריה הדרמתית שלהן, התפתחותן והשימוש בהן כיום. כמעט כל אחד מכיר את המונח ״זכויות האדם״ אך החשיבות של זכויות האדם לעתים קרובות אינה מובנת במלואה. הסרט 'הסיפור של זכויות האדם' הוא ההיסטוריה של זכויות האדם, שהגיעה לשיא בכתב-זכויות יחיד שמכיל את כל הזכויות: 'ההכרזה העולמית לזכויות האדם'. לנוכח המציאות המרה של הפרות נרחבות של זכויות האדם כיום, הסרט מראה היכן זכויות האדם חייבות להתחיל להתקיים בכדי ליצור שינוי מכריע ברחבי העולם.

24 עותקים של החוברת 'הסיפור של זכויות האדם'

חוברת זו נלווית לסרט 'הסיפור של זכויות האדם', והיא מספקת מבוא בסיסי בנושא זכויות האדם, ומתארת בקווים כלליים את התפתחותן לכדי מערכת זכויות האדם המודרנית. החוברת מציגה בפני הקורא את המסמכים החשובים ביותר בתחום זכויות האדם ומציעה פעולות שכל אחד יכול לנקוט כדי להעלות את המודעות לזכויות האדם ולהגדיל את תחום השפעתו.

לחץ כאן כדי להזמין בחינם את ערכת הלימוד 'הפחת חיים בזכויות האדם'.

הורד