חדשותהופכים את זכויות האדם למציאות עולמית

ארבע ועידות איזוריות מהוות את השיא של הסיור העולמי של YHRI

הוועידה האיזורית ה-6 בדרום אסיה בניו דלהי, הודו, (למעלה) והוועידה האיזורית ה-1 בצפון אמריקה בוושינגטון די-סי (למטה).

צעירים מרחבי ארבעה איזורים שונים בפלנטה נפגשו לוועידת פסגה בנושא זכויות האדם.

הסיור העולמי של YHRI התאפיין בוועידות פסגה אזוריות שם התכנסו בני נוער מרחבי האיזורים שלהם. ועידת הפסגה האיזורית ה-6 של דרום אסיה בניו-דלהי, הודו, כללה נציגים מאפגניסטן, נפאל ומדינות שונות מהודו. ביום הפתיחה השתתף שר המשפטים מר ראבי שנקרא פרסאד, חבר הפרלמנט ד"ר אודיט ראג' והמזכיר הכללי של הוועידה הלאומית לזכויות האדם מר אמבוז' שארמה.

בוועידה האיזורית ה-6 באסיה פסיפיק, בנאנטו, טייוואן, השתתפו נציגים משמונה מדינות. הדוברים כללו את המזכיר המחוזי של נאנטו, המזכיר הראשי של סוכנות השיקום והתובע של משרד המשפטים. השתתפו גם נציגים רבים מהמדיה, כמו המגזין Educator, קבוצת החדשות United Daily וטייוואן טיימס.

ועידת הפסגה האיזורית ה-1 בצפון אמריקה התקיימה בוושינגטון די-סי, עם טקס בגבעת הקפיטול שם כמה מתנדבים קיבלו את פרס הנשיא עבור פעילות התנדבותית עבור התרומה העצומה שלהם לחינוך בנושא זכויות האדם. הצהרות רשמיות ומכתבים התקבלו מראשי ערים, סנאטורים ומושל.

הוועידה האיזורית ה-4 באמריקה הלטינית התקיימה בבניין הקונגרס בפואבלה, מקסיקו. נציגים הגיעו מצ'ילה, קוסטה ריקה, קולומביה ו-13 מדינות מקסיקניות. נשיא הקונגרס התחיל את ההליכים ואחריו דיברו משתתפים נכבדים.אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

ממשלות ומוסדות מצטרפים ל'נוער למען זכויות האדם' כדי ללמד את דור העתיד את 30 זכויות האדם שלהם.

חבר קונגרס בארצות-הברית

'נוער למען זכויות האדם הבינלאומי' לימד את תחומי האחריות של שמירה על זכויות יסוד. הוא נותן כלים לאנשים צעירים להגן על עצמם מפני בריונות ואפליה. הצעירים הם אלה שצריכים להפוך לפעילים למען סובלנות ושלום, ולהבטיח שהזכויות האלה מוגנות ומכבדים אותן בדורות העתיד. העבודה חסרת האנוכיות שלכם והמסירות לפעילות התנדבותית ראויות לשבחים.

עורך-דין, הוועדה הבינלאומית לזכויות האדם

בתור הנציג הישראלי של הוועדה הבינלאומית לזכויות האדם, יש לי ידע אישי לגבי החשיבות של ללמד את כולם שיש להם זכויות אדם בסיסיות ולהראות להם מהן. אחרי שראיתי את החומרים החינוכיים שלכם והשתתפתי באופן אישי באירועים ובפעילויות בתור חלק מקמפיין זכויות האדם שלכם, אני יכול לומר בוודאות שלא רק לקחתם על עצמכם משימה מאוד חשובה, אלא אתם עושים זאת היטב עם חומרי החינוך הייחודיים שלכם שהם מקצועיים ולעניין.

נשיא, הפדרציה הלאומית לכדורגל, קוסטה ריקה

בשם הפדרציה הלאומית לכדורגל של קוסטה ריקה, אנחנו מאוד גאים לקחת חלק בקבוצה הלאומית שלכם בפרוייקט הזה למען זכויות האדם, כדי שהכדורגל ייתן בחזרה לחברה את כל מה שהחברה נתנה לכדורגל. אנחנו רוצים להראות שזה גם יכול להיות כלי בעל ערך לשינוי חברתי, ששובר את כל המחסומים הכלכליים, הפוליטיים, הדתיים והגזעיים, ובתור שכזה, יכול ואמור לקחת חלק בפרוייקטים שמביאים תועלת למין האנושי.עובדות

מה שנה אחת יכולה לעשות

השנה, 'נוער למען זכויות האדם' ו-'מאוחדים למען זכויות האדם' ממשיכים להגיע יותר ויותר רחוק.

26,656

הזמנות

של חומרים סופקו, כולל חבילות חינוך, ערכות מידע וחוברות

4,566

הזמנות של חבילת החינוך

נשלחו לבתי-ספר בשנה האחרונה

1,017,191

חוברות

שמלמדות אחרים את 30 הזכויות שלהם שלא ניתן לשלול אותן חולקו השנה

3,013

אירועים

התקיימו ברחבי העולם כולל מבצעי החתמה על עצומות, תהלוכות, הופעות מוזיקליות, ירידים וסמינרים בבתי-ספר

4,357,888

מבקרים

באתרים humanrights.com ו-youthforhumanrights.orgהגן על זכויות האדם

הצטרף לתנועה הבינלאומית לזכויות האדם בכך שתהפוך לחבר ב-'מאוחדים למען זכויות האדם' (UHR)‏. UHR מסייע לאינדיבידואלים, למחנכים, לארגונים ולגופים ממשלתיים בכל רחבי העולם להגביר את המודעות ל-׳הכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם׳.

הורד
הורד