חדשותהופכים את זכויות האדם למציאות עולמית

YHR טורונטו מקדם סובלנות באונטריו

מנכ"לית YHR טורונטו ניקול קרלין באירוע של המשטרה האיזורית של יורק ביום הבינלאומי לביטול אפליה גזעית.

YHR טורונטו פועל כדי לחסל אפליה גזעית – באיזור עם גיוון אתני.

כל שנה המשטרה האיזורית של יורק באונטריו, קנדה, עורכת אירוע לציון היום הבינלאומי לביטול אפליה גזעית. וכל שנה YHR אונטריו נמצא במקום עם דוכן זכויות האדם שלהם, בתמיכה בעבודתה של משטרת יורק לחיסול כל הביטויים של פשעי שנאה.

השנה האירוע היה חגיגה רב-תרבותית עם קבוצות קהילתיות רבות שהציגו את הפעילויות שלהן ועם אומנים מבצעים מכל הסוגים.

במדינה שבה 19.1 אחוזים מכלל האוכלוסייה מזהים את עצמם כחברים באיזושהי קבוצת מיעוטים, ויותר מ-65 אחוז מהם נולדו מחוץ לקנדה, היוזמה הזאת היא חיונית. באונטריו לבדה, אנשים באים מ-250 קבוצות אתניות ממוצא שונה.

חומרי 'נוער למען זכויות האדם', שהיו זמינים בדוכן ולכל המשתתפים, הם כלי מושלם ללמד אחרים על זכויות האדם שלהם.

החומרים כוללים את החוברת 'מהן זכויות האדם?', שמפשטת את 'הכרזת האו"ם לכל באי עולם בדבר זכויות האדם' למילים שכל אחד יכול להבין; הסרט התיעודי 'הסיפור של זכויות האדם'; וחבילת החינוך של YHRI למחנכים כדי ללמד את זכויות האדם.

YHR אונטריו גאה לתמוך במשטרה בעבודתם לעצור פשעי שנאה לפני שהם קורים, על-ידי העלאת המודעות לערכו של השוני התרבותי בקנדה ולצורך שכל אדם יכבד את הזכויות של האדם האחר – בלי קשר להבדלים בינינו.אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

משאבים ללא תשלום שניתנים להורדה עבור כל אחד כדי ללמד את זכויות האדם זמינים ב-unitedforhumanrights.co.il וב-il.youthforhumanrights.org.

מחנך, הכפר רמיה, לבנון

"התלמידים שלי נהנו והפיקו תועלת מהקורס, בעיקר קטעי הווידיאו שמשכו את תשומת לבם, דיברו אליהם וגרמו להם לחשוב. עכשיו, כמתאם פעילות בקהילה שלי, אני רוצה לחזור על ההתנסות עם הצעירים שלנו".

מתאם הקהילה, VILLAGE ACADEMY, ניו-יורק, ארה"ב

"אנחנו מאמינים שהמשאב הזה יהיה תוספת מדהימה לתוכנית הלימודים שלנו. הוא יאפשר לנו להוסיף מדיה נוספת ליחידות כולל סרטי וידיאו ותמונות שיגבירו מעורבות״.

מורה, פורטוגל

"החומרים שקיבלתי היו שימושיים עבורי בפיתוח כמה פרוייקטים עם התלמידים שלי, שבהם המשאב העיקרי שהיה בשימוש הוא החומרים שהפכתם לזמינים. תודה רבה״.

נשיא, נוער למען השפעה בת-קיימא, הודו

"עשיתי כמיטב יכולתי ללמד את זכויות האדם, להכניס מוטיבציה ולהשפיע על משפחתי, על חברים ועל קהילת האוניברסיטה שלי בנושא. לעתים קרובות אני עורך מפגשים בבתי-ספר תיכון ובאוניברסיטאות ברחבי הודו. עברתי על החומרים באתר שלכם כדי שיעזרו לי ללמד אחרים, ומצאתי שהם שימושיים".

מורה, בתי-ספר עצמאיים במורה, ניו-מקסיקו, ארה"ב

"השתמשתי בפולדרים וב-DVD כרקע למצֵב מסמכים על סוגיות ספציפיות, ואהבתי איך הם נותנים פתרון. ביקשתי מהילדים לקרוא זכות אדם אחת, ואז לחקור, והמלצתי שהם ישתמשו באתר של youthforhumanrights.org ובאתר האו"ם. אני באמת רוצה לומר תודה רבה על מה שאתם עושים".עובדות

בוא נדבר על גיוון

גיוון הוא ברכה. בוא נראה את הסטטיסטיקות על כמה מהערים המגוונות ביותר בעולם.

שנייה

בגודלה

בין אוכלוסיות המהגרים בעולם (אחרי ניו-יורק) נמצאת בלונדון, שכונתה הבירה התרבותית של העולם

800

שפות

מדוברות בניו-יורק, מה שהופך אותה לעיר המגוונת ביותר בעולם מבחינה לשונית

80%

מהתושבים

של העיר דובאי הם ילידים זרים

4

שפות

בסינגפור הן שפות רשמיות עקב הגיוון של תושבי העיר

177

לאומים

קיימים באמסטרדם, אחת הערים המגוונות ביותר בעולםאיך אתה יכול לעזור

הצטרף לתנועה הבינלאומית לזכויות האדם בכך שתהפוך לחבר ב-'מאוחדים למען זכויות האדם'. UHR מסייע לאינדיבידואלים, למחנכים, לארגונים ולגופים ממשלתיים בכל רחבי העולם להגביר את המודעות ל-׳הכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם׳.

הורד
הורד