חדשותהופכים את זכויות האדם למציאות עולמית

זכויות האדם נשלחות ברחבי העולם

מארסק לקחה לידיה את חינוך העובדים שלה על זכויות האדם.

מארסק עושה משלוחים ל-121 מדינות, כל משלוח שונה מהאחרים, ולכן זכויות האדם הפכו לאיזור עיקרי של התמקדות עבור החברה.

מארסק, חברה דנית להובלה ולוגיסטיקה בינלאומית, היא חברת משלוחי המכולות הגדולה ביותר בעולם גם בגודל הצי שלה וגם בקיבולת המטענים שלה, ומשרתת 343 נמלים ב-121 מדינות. יכולת הגעה כזאת פירושה שהחברה מאוישת ומספקת למגוון הרחב ביותר שאפשר של אנשים מתרבויות, קבוצות אתניות, דתות ושפות שונות. באתר האינטרנט שלהם נאמר: ״מארסק מכבדת את זכויות האדם של כל מי שמושפע מהעסק שלנו. אנחנו מקפידים תמיד להימנע מגרימת השפעה שלילית על אנשים ומתרומה לה – בין אם בחברה שלנו, ברשת האספקה שלנו או בקהילות שבהן אנחנו פועלים".

כאשר המומחה ליחסי עובדים במארסק רצה למצוא דרך ללמד את 60,000 העובדים שלהם על זכויות האדם, החומרים החינוכיים של 'מאוחדים למען זכויות האדם' הוכחו כמכרה זהב. מארסק שילבה את הסרט התיעודי 'הסיפור של זכויות האדם' בקורס החובה החדש אונליין לעובדים שלה שעוסק בזכויות האדם, בזכויות העובדים ובתוכנית האו״ם לעסקים כדי לאמץ קווי מדיניות בני-קיימא ואחראיים מבחינה חברתית. מאז שהם השיקו את הקורס ב-8 שפות, 66 אחוז מהעובדים שלהם שיש להם גישה למחשב סיימו את ההכשרה. מארסק כתבו שהם בחרו בסרט התיעודי כי הוא "מראה אנשים מכל רחבי העולם עם רקע שונה", והוא "קובע בבירור מאיפה מגיעות זכויות האדם".אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

הנה מה שכמה משותפינו אמרו על ועידת הפסגה הבינלאומית השנתית ה-16 של 'נוער למען זכויות האדם'.

מנהל תוכנית, המועצה הארצית לנוער, גמביה

"אני כותב מטעם ׳המועצה הארצית לנוער' והצעירים של גמביה כדי למסור את הערכתנו לארגון האצילי שלכם על התמיכה האיתנה שנתתם לבתי-ספר ברחבי גמביה. ההתערבות הזאת אכן תרמה לקידום החינוך לשלום ולזכויות האדם במדינה".

נשיא, הנציבות הארצית לזכויות האדם, מקסיקו

"זה היה כבוד להשתתף בוועידת הפסגה הבינלאומית השנתית ה-16 של נוער למען זכויות האדם. אני רוצה לחזור ולבטא את הכרת התודה שלי על הכבוד להיות מוזמן. אני גם רוצה להודיע לכם שהפעילות שמניעה את הצעירים להפוך לפעילים ולמקדמים של שלום וסובלנות בעולם כולו ראויה לשבח. אפילו יותר חשוב זה שהמחויבויות שלהם נותנות להם את האחריות והמסירות שההגנה על זכויות האדם דורשת. איחולים על העבודה המעולה שנעשתה כדי להוציא לפועל את האירוע החשוב הזה. הוא מקדם שיתוף פעולה שמקדם את המטרה של בניית עולם שלֵו יותר".

חבר מועצה, איזור לאציו, איטליה

"המסורת שלכם מפגישה צעירים מכל רחבי העולם כדי לחלוק, לעודד ולעורר השראה לשלום ולשוויון עולמי על-ידי לימוד הדורות החדשים את העקרונות של זכויות האדם. המאמץ הזה מוביל אותם להפוך לתומכים בסובלנות ובשלום. בהשראת הפעילות שלכם, הצגתי וביקשתי הצבעה פה אחד לחוק באיזור לאציו שיקבע את 'יום נוער למען זכויות האדם' כדי להפיץ ולפרסם לצעירים מכל האיזור את 30 הסעיפים של 'ההכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם'."עובדות

סקירה שנתית

שנה של הגעה הולכת וגדלה עבור החומרים של 'מאוחדים למען זכויות האדם' ו-'נוער למען זכויות האדם' מתבטאת בסטטיסטיקות האלה:

52,068

בתי-ספר

ברחבי העולם משתמשים בחומרים של 'נוער למען זכויות האדם' כדי ללמד את זכויות האדם

31,722

הזמנות

הוגשו בשנה אחת על-ידי אנשים ב-175 מדינות עבור חומרים של 'מאוחדים למען זכויות האדם' ו-'נוער למען זכויות האדם'

91,873

תלמידים

למדו על זכויות האדם שלהם בשנה אחת

774,073

חוברות

חולקו ברחבי העולם בשנה אחת כדי ללמד אנשים את זכויות האדם שלהם

4.9

מיליון

מבקרים בשנה אחת נכנסו ל-youthforhumanrights.org ול-humanrights.comהגן על זכויותיהם

הצטרף לתנועה הבינלאומית לזכויות האדם בכך שתהפוך לחבר ב-'מאוחדים למען זכויות האדם'. UHR מסייע לאינדיבידואלים, למחנכים, לארגונים ולגופים ממשלתיים בכל רחבי העולם להגביר את המודעות ל-׳הכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם׳.

הורד
הורד