חדשותהופכים את זכויות האדם למציאות עולמית

אינדיבידואלים זוכים להכרה כגיבורי זכויות האדם על עזרתם לכל מגזר של החברה

'אומנות ותרבות למען זכויות האדם' באיטליה ערכו אירוע בבית הנבחרים האיטלקי – אחת מהפעילויות החינוכיות הרבות שעבורן הוענק לקבוצה 'פרס גיבור זכויות האדם'. אלפי בני נוער (למעלה, משמאל) חתמו על דגלי זכויות האדם שהאלפיניסט דניאלה נארדי (עליון, משמאל) לקח לאחר מכן אל ההרים הגבוהים ביותר.

'פרסי גיבור נוער למען זכויות האדם' נותנים כבוד לאלו שמשנים את חייהם של אחרים באמצעות חינוך על זכויות האדם, ביניהם הדוגמה מעוררת ההשראה של 'אומנות ותרבות' של איטליה ואחרים שמובילים שיפור חברתי ושלום.

רגע מרכזי מיוחד של ועידת הפסגה הבינלאומית השנתית בנושא זכויות האדם הוא 'פרסי גיבור נוער למען זכויות האדם', שנותנים וידוע לאלה שהאומץ והנחישות שלהם העלו מודעות לזכויות האדם במדינות ובקהילות שלהם.

השנה, בין ארבעת האינדיבידואלים המצוינים שזכו לכבוד עם הפרס היתה נשיאת 'אומנות ותרבות' באיטליה מריה אלנה מרטיני שקיבלה את הפרס עבור עצמה ולזכר השותף המנוח שלה לזכויות האדם, דניאלה נארדי.

השחקנית ההודית שינה צ'והאן והפעיל מוושינגטון די-סי, טראוויס אליס, היו גם הם בין מקבלי הפרסים. (ראה עוד על עבודתו של טראוויס בעמוד הבא.)

מרטיני עבדה בשיתוף עם האלפיניסט דניאלה נארדי כדי להגיע לאלפי בני נוער באיזור לאציו.

נארדי ביצע מספר רב של משלחות מחקר להרים הגבוהים בעולם כשהוא נושא את "דגל זכויות האדם", דגל מיוחד שנחתם על-ידי ילדי בית-ספר בתמיכה בזכויות האדם.

אנחנו חולקים כבוד לארבעת הגיבורים האלה על עבודתם הלא-אנוכית שהיא כל-כך נחוצה ברחבי הפלנטה כדי להביא שלום באמצעות חינוך על זכויות האדם.

לפני נסיעותיו, התלמידים האלה למדו את זכויות האדם הבסיסיות שלהם בתמיכת הממשלה האיזורית של איזור לאציו שמודאגת לגבי כמעט 50 האחוזים של תלמידים בגילאי 11 עד 17 שסובלים מבריונות.

היום מרטיני ממשיכה בעבודה שהיא ונארדי החלו באמצעות אירועים של זכויות האדם, צעדות ושיתופי פעולה.

שינה צ'והאן היתה שגרירה של 'נוער למען זכויות האדם' בדרום אסיה מאז 2011, והגיעה לאנשים דרך המדיה ודרך פעילויות ברחבי האיזור, בעיקר בהודו ובבנגלדש. באמצעות סמינרים, היא לימדה ישירות יותר מ-7,000 בני נוער על זכויות האדם שלהם והגיעה למיליונים נוספים דרך הרדיו, העיתונים ורשתות מדיה אונליין, כשהיא זוכה בכינוי "נערת זכויות האדם". כדי ללמוד עוד, צפה בתוכנית תיעודית מהעת האחרונה על עבודתה ב-he.scientology.tv/SChohan.

אנחנו חולקים כבוד לארבעת הגיבורים האלה על עבודתם הלא-אנוכית שהיא כל-כך נחוצה ברחבי הפלנטה כדי להביא שלום באמצעות חינוך על זכויות האדם.עובדות

סקירה שנתית

שנה של הגעה הולכת וגדלה עבור החומרים של 'מאוחדים למען זכויות האדם' ו-'נוער למען זכויות האדם' מתבטאת בסטטיסטיקות האלה:

52,068

בתי-ספר

ברחבי העולם משתמשים בחומרים של 'נוער למען זכויות האדם' כדי ללמד את זכויות האדם

31,722

הזמנות

הוגשו בשנה אחת על-ידי אנשים ב-175 מדינות עבור חומרים של 'מאוחדים למען זכויות האדם' ו-'נוער למען זכויות האדם'

91,873

תלמידים

למדו על זכויות האדם שלהם בשנה אחת

774,073

חוברות

חולקו ברחבי העולם בשנה אחת כדי ללמד אנשים את זכויות האדם שלהם

4.9

מיליון

מבקרים בשנה אחת נכנסו ל-youthforhumanrights.org ול-humanrights.comהגן על זכויותיהם

הצטרף לתנועה הבינלאומית לזכויות האדם בכך שתהפוך לחבר ב-'מאוחדים למען זכויות האדם'. UHR מסייע לאינדיבידואלים, למחנכים, לארגונים ולגופים ממשלתיים בכל רחבי העולם להגביר את המודעות ל-׳הכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם׳.

הורד
הורד