חדשותהופכים את זכויות האדם למציאות עולמית

מילאנו מארחת טקס הענקת פרסי זכויות האדם

הטנור כרמלו סורצ'ה מופיע בטקס הענקת פרסי הגיבורים של זכויות האדם 2018 בתיאטרון Gerolamo במילאנו.

'נוער למען זכויות האדם' איטליה עורך את הטקס השנתי שלו להענקת פרסי הגיבורים של זכויות האדם 2018.

כל שנה, 'נוער למען זכויות האדם' איטליה עורך את הטקס השנתי שלו להענקת פרסי הגיבורים של זכויות האדם, ו-2018 לא היתה שונה. הפעם האירוע היוקרתי נערך בתיאטרון Gerolamo, ליד הקתדרלה המפורסמת Duomo di Milano. הוא נפתח עם הופעה מעוררת של הטנור האיטלקי כרמלו סורצ'ה.

האירוע נערך בחסות הממשלה הפרובינציאלית של לומברדיה (שמילאנו היא עיר בירתה), הליגה של צפון איטליה של הקונסוליות של מדינות דרום אמריקה והקאריביים (שמייצגת 38 קונסוליות), שגרירות הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, הקרן לפלנטה מאוחדת וארגון ה-Scientology של איטליה.

בחפיפה עם היום הבינלאומי של אפריקה, אחד משלושת הפרסים הוענק לכריסטינה פאזי, רופאה שעבדה בזמביה במשך 18 שנה ועזרה לאלו שנזקקו לעזרה. Gianfranco Ranieri, חבר מועדון רוטרי, היה הזוכה השני. כאדם הומניטרי פעיל מאז 1979, הוא עמד בראש ארגון שבנה בתי-ספר בקניה כדי לעזור ליותר מ-15,000 ילדים. הפרס האחרון הוענק למוסד Rock No War, שבראשו עמד הנשיא שלו Giorgio Amadessi. יעדי הקבוצה להביא עזרה והנאה לאיזורים נחשלים ועניים עקב המלחמה. הם ביצעו פרוייקטים בחמש יבשות.

החדשות על גיבורי זכויות האדם הנבחרים שודרו בערוץ המדיה לחדשות הארציות TgCom 24, ועודדו אחרים לקחת על עצמם את המטרה של תמיכה בזכויות האדם וחינוך בנושא.אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

חבילות החינוך של זכויות האדם זמינות ללא תשלום למחנכים; הנה מה שהם אומרים על החומרים.

מחנכת, ברזיל

העֶרכה הגיעה ואני אוהבת אותה. היא מדהימה ומאפשרת לילדים למצוא עניין בלמידה ולגלות את זכויותיהם בדרך מהנה. היא גם מאפשרת את הבנייה של אזרחים ביקורתיים ופעילים בחברה.

סטודנט למשפטים, קניה

אני כותב כדי להודות לך על החבילה הנהדרת של 'נוער למען זכויות האדם' ששלחת לי. אני חייב לומר שהיא כל-כך נפלאה ואתה והצוות שלך עושים עבודה נהדרת. אני רוצה להודות לך שוב על החבילה, במיוחד על ה-DVD שמצאתי שהוא כל-כך מועיל. הראיתי את סרטוני הווידיאו לבני משפחתי, לחברים ולעמיתים בקולג' שהגיבו יפה.

מחנך, שוודיה

מאחר שחלק גדול מעולמי מורכב מחינוך, אני מוצא שערכת החינוך שלכם מאוד שימושית. במיוחד כשזה מגיע לחינוך בני נוער. אני מנסה לעסוק בזכויות האדם בכל השיחות וההרצאות שלי. גיליתי שאפילו כשאני מדבר עם מנהיגי תאגידים על החקיקה השוודית בנושא אפליה במקום העבודה, זה שימושי לדבר על זכויות האדם. זה מביא הֶקשר לסיבה שבגללה יש לנו חוקים כדי לפקח על אפליה.

מחנכת, צפון קרוליינה, ארה״ב

תודה רבה לכם! התלמידים שלי מתחילים לספר למורים שלהם על מה שהם לומדים במועדון יום שישי שלי של נוער למען זכויות האדם. אני כל-כך נרגשת לגבי ההשפעה שיש לתוכנית הלימודים הזאת על התלמידים שלי. תלמיד אחד, שהתנהג לא יפה בגלל שזה מגניב, משתתף עכשיו בשיחות כי באמת מתחיל להיות אכפת לו מזכויות האדם של אחרים.עובדות

סחר בבני אדם:

ההכרזה האוניברסלית אומרת: ״אף אחד לא יוחזק כעבד או כמשועבד", אבל העבדות עדיין קיימת כיום

50%

מהאנשים

שנלכדו בסחר בבני אדם הם כפי הנראה ילדים

2 עד 4

מיליון

ילדים מאולצים לעסוק בזנות כחלק מהסחר העולמי של יחסי מין בתשלום

800-600

אלף קורבנות

נקנים ונמכרים בין מדינות בעולם כל שנה לצורך עבודת כפייה או יחסי מין בתשלום

2 עד 4

מיליון

נסחרים כל שנה בתוך גבולות המדינות וגם בין מדינות בעולם

32

מיליארד דולר

נעשים כל שנה דרך תעשיית הסחר בבני אדם בעולםהצטרף לתנועה

הצטרף לתנועת זכויות האדם הבינלאומית בכך שתהפוך לחבר ב-'מאוחדים למען זכויות האדם' (UHR).‏ UHR מסייע לאינדיבידואלים, למחנכים, לארגונים ולגופים ממשלתיים בכל רחבי העולם להגביר את המודעות ל-׳הכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם׳.

הורד
הורד