חדשותהופכים את זכויות האדם למציאות עולמית

להיות ג'נטלמן זה חלק בלתי נפרד מזכויות האדם

כריס קינג מעביר את קורס הג'נטלמנים הייחודי שלו, ומלמד לא רק את הכלים של אטיקט והליכות אלא גם כבוד בעזרת החומרים של 'מאוחדים למען זכויות האדם'.

לכריס קינג יש שליחות לעזור לבני נוער בפלורידה – שנמצאים בסכנה של הפיכתם לקורבנות של סחר בבני אדם – לקבל את הידע כדי להגן על זכויותיהם ועל הזכויות של אחרים.

כריס קינג הוא אולי הנכד של אגדת הבלוז בי בי קינג, הוא אולי מעצב אופנה ונחת לשעבר, אבל כדי להגדיר אותו במילה, כריס קינג הוא בראש ובראשונה ג'נטלמן. כאשר נודע לקינג על הסטטיסטיקות של סחר בבני אדם במולדתו פלורידה, הג'נטלמן שבו לא הסכים לקבל את זה.

"עם סחר בבני אדם בתור הפשע השקט מספר אחת בפלורידה, אנחנו מדורגים במקום השני כמדינה, ובמקום השלישי כאיזור, וזה פשוט גרוע. זאת הפרה של זכויות האדם", אומר קינג. "בתור אב לשני ילדים יפים, אני באמת לא הייתי רוצה שהילדים שלי יהיו קורבנות של דברים כאלה, לכן התחלתי לחקור וללמוד ובקיץ של 2015 הוצגו בפניי 'מאוחדים למען זכויות האדם' (UHR)", הוא מוסיף.

הוא גילה את UHR בארוחת צהריים למען קואליציה של מוסדות צדקה שהתקיימה בפורט הריסון של ארגון ה-Scientology. שם הוא פגש את מנכ"ל 'מאוחדים למען זכויות האדם' פלורידה וראה את ההתאמה הטבעית של חינוך בנושא זכויות האדם לתוכנית שלו שנקראת 'קורס הג'נטלמנים'.

קינג מעביר את הקורס שלו לכל נוער, אבל במיוחד לניצולים של סחר בבני האדם ולנוער מקופח שנמצא בסיכון של הפיכתו לקורבנות. הקורס מלמד אטיקט, כישורים חברתיים ועכשיו את זכויות האדם. זה כולל את "שלושים הכללים הפשוטים של להיות ג'נטלמן" של קינג, כולל "אל תשפוט אף אחד, פשוט שפר את עצמך" ו-"תציע את הזרוע שלך לגברת כשאתם מתהלכים, והיא תרגיש בטוחה יותר".

זה גם כולל את "אנאלפבתיות היא לא אושר, ידע הוא כוח", וזה הכוח של ללמד את זכויות האדם – כדי שבני נוער יוכלו להגן על עצמם ויהיו שם כדי להגן על אחרים. קינג מסביר: "אני באמת מאמין שאם אנשים יכולים ללמד גזענות ורשע, אנחנו יכולים ללמד גדולה ואנושיות.

על-ידי שילוב זכויות האדם בתוכנית הלימודים שלנו, אנחנו מקווים ללמד בני נוער את הכלים הנכונים לעשות החלטות טובות יותר כשהם מתבגרים וגדלים בחברה של היום", אומר קינג.

קינג עורך קורסי ג'נטלמנים סדירים לבני נוער במתקן שלו במרכז השעשועים קינג פורסט (שטח שנתרם על-ידי העיר טמפה) וגם בבתי-ספר ובספריות. הוא גם עורך נשף ג'נטלמנים פעמיים בשנה בפורט הריסון. כאן, נשים זוהרות וג'נטלמנים מצוחצחים מתאספים לתמיכה בקבוצות הומניטריות כמו 'הקואליציה של פלורידה נגד סחר בבני אדם' ו-'היא עוזרת להעצים', שביחד סוללים את הדרך לכבוד ולעתיד בטוח של בני נוער בפלורידה.נוקטים פעולה
ללמד את זכויות האדם? ספר לנו איך

שלח לנו את הסיפור שלך על איך אתה משתמש בחומרים של 'מאוחדים למען זכויות האדם' כדי ללמד זכויות אדם.

האם אתה נהנה לקרוא סיפורים על ההתקדמות של זכויות האדם ברחבי העולם? האם אי פעם תהית אם הסיפור שלך יכול להתפרסם?

'מאוחדים למען זכויות האדם' היא רשת עולמית של מורים, פרופסורים, עורכי-דין, פעילים, הורים, בני נוער ומתנדבים שכולם קשורים זה לזה על-ידי מטרה משותפת להפוך את זכויות האדם למציאות. בזמן שאתה קורא את זה, אתה כבר חלק מהקבוצה.

אם השתמשת בהצלחה בחומרים או בתוכניות הלימודים של 'מאוחדים למען זכויות האדם' ושל 'נוער למען זכויות האדם' והיית רוצה לחלוק את האתגרים וההצלחות שלך עם אחרים, נשמח לשמוע ממך. הסיפור שלך יכול להתפרסם בדף מידע עתידי.

בבקשה שלח את הסיפור והתצלומים שלך. ראה דוגמה של הסיפור של צמד של אח ואחות ב-scientology.tv.

אנחנו מחכים לשמוע ממך!הצטרף לתנועה

הצטרף לתנועת זכויות האדם הבינלאומית בכך שתהפוך לחבר ב-'מאוחדים למען זכויות האדם' (UHR).‏ UHR מסייע לאינדיבידואלים, למחנכים, לארגונים ולגופים ממשלתיים בכל רחבי העולם להגביר את המודעות ל-׳הכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם׳.

הורד
הורד