חדשותהופכים את זכויות האדם למציאות עולמית

מרוץ למען זכויות האדם, כולם מנצחים

החברים המייסדים של מועדון האופניים "Trafiq vs. Traffic", אנדרו ד נואל (משמאל) וריאן ג'והנסון (מימין) מקדמים את זכויות האדם עם כל רכיבה.

שני רוכבי אופניים מסקרמנטו יוצרים השפעה חיובית למען זכויות האדם כשהם עושים את מה שהם אוהבים.

נואל וריאן ג׳ונסון מסקרמנטו, קליפורניה, הקימו מועדון רכיבה על אופניים שמוקדש למודעות לזכויות האדם וקראו למועדון שלהם "Trafiq". על החולצות שלהם כתוב "Trafiq vs.Traffic", סלוגן שמכריז שהמטרה של רכיבות האופניים שלהם היא להילחם בסחר בבני אדם.

"זכויות האדם הן כזה חלק בסיסי של הקיום ויש להן כזאת השפעה חזקה כאשר יודעים אותן, שרצינו להגביר את המודעות להן", אומר ג׳ונסון.

נואל עיצב את החולצות שלהם כדי לקדם מודעות. העיצוב כולל את הלוגו של 'מאוחדים למען זכויות אדם' ושל 'נוער למען זכויות האדם הבינלאומי', ציטוט מתוך ה-'הכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם', וגם את הלוגו של קרן הצדקה World Bicycle Relief, ששולחת זוגות אופניים למדינות עניות כדי לאפשר לאנשים לעשות דברים בסיסיים כמו להגיע לבית-הספר.

החולצה היא תמיד סיבה מיידית להתחלת שיחה. לדוגמה, רוכב אופניים שהצטרף אליהם למקטע אחד של הרכיבה דיבר איתם במשך 40 ק"מ על השליחות שלהם ולאחר מכן אמר שהוא רוצה להתחיל פעילות צדקה משלו כדי לעזור לאנשים חסרי בית. "הוא קיבל השראה כשהוא ראה אותנו ורצה לעשות יותר כדי לעזור".

התגובה הראשונית היתה מאוד חיובית, עם מודעות מוגברת לזכויות האדם ושבחים אוניברסליים למטרה בכל מקום שאליו הם הולכים.

הם מרחיבים את המועדון שלהם ומתכננים בעתיד להשיק מסעות רכיבה למען צדקה ולהביא את המסר שלהם לעולם.אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

מנהיגים קהילתיים מרקע מגוון מצטרפים לתנועת 'מאוחדים למען זכויות האדם' ומוצאים בה תשובות לפעולותיהם בתחום זכויות האדם. הנה מה שהם רצו לחלוק.

מנהל לענייני הציבור, קהילת הסיקים, איטליה

"כשראיתי את הקמפיין בפעם הראשונה, הייתי המום מהפשטות ומהכוח של המסר שהוא העביר לאנשים. אני רוצה להודות לכם על ששיתפתם איתנו פעולה לתרגם ולפרסם את החומר על זכויות האדם בשפה שלנו – פאנג'בית. להיות חלק מהקמפיין של 'מאוחדים למען זכויות האדם' באמת נותן סיפוק לצורך הרוחני שלי לעזור לקהילה שלי לדעת על זכויותיהם".

STATE CHAIRMAN, הארגון ההיספני לזכויות האזרח, פלורידה

"אין משהו אחר שם בחוץ שישווה לזה. רציתי להיות חלק מסוג כזה של מאמץ ולהפיץ את המידע, ככל שזה נגע לתפקידי. אני עובד עם הרבה אמריקאים לטיניים שמגיעים מסביבות וממדינות שונות, והם קולטים את הנקודה הזאת לגבי החשיבות של זכויות האדם ומה המשמעות של שמירתן בחיים".

פעיל זכויות האדם, ניגריה

"השתמשתי ב-YHRI כדי לעשות נטוורקינג ולבנות קבוצה, כי לפני שהצטרפתי לקמפיין הזה עבדתי לבד".

STATE PRESIDENT, התאחדות קציני JROTC, אלבמה

"אני מרגיש שאם אנחנו יכולים להציג את זכויות האדם לבני הנוער שלנו, לדור שלי, אנחנו יכולים ליצור עולם טוב יותר בכל מקום. התוכנית לזכויות האדם היא קרוב לוודאי אחת התוכניות הטובות ביותר שאי פעם היה לי קשר אליהן. אני יודע שאני הולך לעבוד [איתכם] בעתיד כדי שתגיעו לבית-הספר שלי או לכל בתי-הספר ברחבי אלבמה או אפילו ברחבי ארה"ב. אתם מלמדים את כל הדור הבא איך ליצור עולם טוב יותר וזה באמת להציל חיים".תרום

הצטרף לתנועה הבינלאומית לזכויות האדם בכך שתהפוך לחבר ב-'מאוחדים למען זכויות האדם' (UHR).‏ UHR מסייעת ליחידים, למחנכים, לארגונים ולגופים ממשלתיים בכל חלקי העולם להגביר את המודעות בנוגע ל-׳הכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם׳.

הורד
הורד